Gal kas zinot kaip sutvarkyti? gal esat kas susidure?
zaidziat siaip kazkur tai nieko dar,bet kai nueinu i wilda, kurdaug zmoniu tai neimanoma,.
Java labai apkrauna gal kazkaip imanoma tai sumazinti?
kas pades sutvarkyti simboliskai 200k coinsu.
Draudžiama reklamuoti savo forumo temas šaukykloje
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
Atsidėk tuos 200k coins'ų į banką, susikaupsi milų, nusipirksi normalų procesorių, kurio neapkraus. Nieko stebuklingo neišbursi, gali pasileist per VirtualBox, bet niekas ten ženkliai nepasikeis.
“If you don't sell, it's not the product that's wrong, it's you.” (Estee Lauder)
Atsidėk tuos 200k coins'ų į banką, susikaupsi milų, nusipirksi normalų procesorių, kurio neapkraus. Nieko stebuklingo neišbursi, gali pasileist per VirtualBox, bet niekas ten ženkliai nepasikeis.
:/ bet seniau losdavau osrs ant senuko pc , budavo nrmliai viskas. dabar tikrai geresnis kompas negu anksciau ir lagina ://
0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)